Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 200,00 zł.

GC Fuji IX proszek+płyn 15g/6,4ml A3

Dostępność: Dostepny
Cena: 299,24 zł 299.24
Cena netto: 277,07 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

1px Opis

GC Fuji IX proszek + płyn 15 g /6,4 ml A3

Szkłojonomerowy materiał wypełnieniowy o kondensacyjnym sposobie zakładania do ubytku. GC Fuji IX spełnia wszelkie wymagania nowoczesnej stomatologii. Jest idealnym materiałem do wypełnień ubytków klasy V, I i II, oraz jako podkład i odbudowa zrębu.

Cechy:
 

Łatwość stosowania. Gęsta konsytsencja. Nie klei się do narzędzi. Bardzo łatwo daję się upakować i uformować w ubytku. Chemicznie adhezyjny do tkanek zęba. Możliwe użycie bez ślinochronu.

Zalety: 

Gęstość pozwalająca upakować materiał w rozległych ubytkach zębów tylnych. Wysoka odporność na ścieranie. Samoistna adhezja do zębiny i szkliwa. Nie wymagane jest wytrawianie ani stosowanie dodatkowego systemu łączącego. Oszczędne opracowanie ubytku bez potrzeby retencji. Możliwość odroczonego wypełnienia kanapkowego; może być uzupełniony kompozytem. Możliwe również stosowanie techniki odroczonego wypełnienia inlay ze złota lub porcelany. Materiał może być stosowany z metalową formówką. Stosowany jest w jednej porcji bez potrzeby zakładania warstwowego. Dobry kontrast na zdjęciach Rtg.

Opakowanie: 15 g proszku. 6,4 ml płynu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl