Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 490,00 zł.

Maxcem Elite White 5g

Dostępność: brak towaru
Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: -
Kod produktu: 21001

1px Opis

Maxcem Elite 5 g

Maxcem Elite jest samotrawiącym, samoprzylegającym cementem kompozytowym o udoskonalonej prostocie stosowania, przeznaczonym do osadzania uzupełnień protetycznych.

Materiał łączy bez kompromisów sprawdzoną technologię z większą siłą wiązania i doskonałymi właściwościami użytkowymi. Cement cechuje łatwość oczyszczania. Materiał nie wymaga ręcznego mieszania i przechowywania w lodówce, a wygodę aplikacji zapewniają końcówki wewnątrzustne i dokanałowe, które umożliwiają nakładanie cementu w miejscach trudnodostępnych.

Zalety:

  • Siły łączenia równe 22-36 MPa.
  • Bez zastosowania systemu wiążącego.
  • Łatwość użycia.
  • Bez mieszania ręcznego czy potrzeby przechowywania w lodówce.
  • Zgodność ze wszystkimi substratami protetycznymi. Maxcem łączy się doskonale z ceramiką, metalami oraz tlenkiem cyrkonu i tlenkiem glinu. 
  • Skuteczny mechanizm wiązania chemicznego. Materiał wiąże całkowicie bez dostępu światła. 

Wskazania:

Maxcem Elite można stosować do osadzania wkładów, nakładów, koron, mostów, wkładów koronowo-korzeniowych, pojedynczych licówek i zamków ortodontycznych.

Wskazania do stosowania obejmują uzupełnienia ceramiczne, kompozytowe oraz prace na bazie tlenku cyrkonu i na podbudowie metalowej.

Dostepne kolory: Clear, White, Opaque White, Yellow.

Dostępne opakowanie: 1 x 5 g strzykawka, 4 końcówki mieszające, 4 końcówki mieszające z szerokim ujściem, 4 końcówki wewnątrzustne, instrukcja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl